4 komentarze

 1. salvusmoney.pl
  10/12/2018 @ 07:35

  Faktycznie, instagram to fantastyczne narzędzie do promowania swojego biznesu, ale czy na pewno każdego? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić skutecznej reklamy hydraulika z małej miejscowości na Instagramie. A do tego teraz namawiają agencje reklamowe. Pewnie jak zazwyczaj, kwestia pomysłu i biznes da się wypromować, ale nie wszystkim.

  Reply

  • Mateusz
   18/03/2019 @ 09:08

   Z pewnością niektóre branże radzą sobie dużo lepiej niż inne. Dodatkowym problem jest co raz więcej botów..

   Reply

   • Eligiusz Zrubek
    15/06/2019 @ 06:14

    Dokładnie Mateuszu, tak jak mówisz jest dużo botów teraz, jednak Instagram przymyka na to oko na razie żeby mieć duży ruch, chociaz wstawia cały czas blokady antyspamerskie i to się odczówa oraz częściej.

    Reply

  • Eligiusz Zrubek
   15/06/2019 @ 06:21

   To nie jest takie trudne jak ktoś ma pomysł. Jak zrobic Instagram dla Hydraulika? Trzeba pokazywać zdjęcia ze swoich robót, dodawać instastorys z małymi poradami, jak uniknąć przykrych niespodzianek z wodą, gazem i kanalizacją, oraz co się dzis u niego dzieje. Obserwowwać wszystkich ludzi z danej okolicy. Ustawić reklame płatną na Instagramie i oznaczyć sklepy, które oferują akcesoria pod tą branże i tylko dla tych ludzi wyświetlać reklame. Koszt bedzie niewielki, a skuteczność gwarantowana.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *